Havalandırma Sistemleri

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma Sistemleri

Bu sistemler özel filtrelere sahiptir. Filtre sayısı çoğaldıkça İnsan yoğunluğun fazla olduğu ortamlarda ve alanlarda hava sirkülasyonunun olması önemlidir. Özellikle endüstriyel alanda ve fabrikalarda havalandırma daha da önemlidir. Bu alanlar için özel havalandırma sistemleri kurdurmanız gerekiyor.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Fon Klima olarak; toz toplama, baca, ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve havalandırma alanlarında hizmetler veriyoruz. Endüstriyel ve sanayi alanında faaliyet gösteren fabrika, restoran, fırın, yemekhane, üretim tesisi, imalathane gibi işletmelerle birlikte sığınak, ofis gibi mekânlara çözümleri sunuyoruz.

Özellikle kapalı alanlarda, duruma göre yarı kapalı alanlarda da temiz hava sağlama, kirli havayı tahliye ve filtreleme hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetlerimizi alanında uzman ve profesyonel bir ekiple, müşterilerimizin ihtiyacı ve insana olan saygı doğrultusunda yapıyoruz.

Havalandırma sistemlerini kurmakla hizmetimiz bitmiyor. Olası arızalarında, parça değişimlerinde yanınızdayız. Ekipmanların düzenli ve verimli çalışması için periyodik olarak bakımlarını da yapıyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmenize Uygun Havalandırma Sistemlerini Kurdurmalısınız

Üretimin yoğun olarak gerçekleştiği fabrikalarda, yemek şirketlerinde, ağır koku ve kirli hava hem insan sağlığını hem de çevreyi olumsuz etkilemektedir. Bu olumsuz durumu ortadan kaldırmak ve sağlıklı bir havalandırma için havalandırma sistemleri devreye giriyor.

AVM, ameliyathaneler, ofisler, devlet daireleri, lokantalar, oteller ve binalar havalandırma sistemlerine en çok ihtiyaç duyulan alanlardır. Alan ölçüleri ve kullanım amacı farklılık gösterdiğinden kullanılacak sistemler de farklılık göstermektedir. Her ortama aynı türde havalandırma sistemleri kurdurmak doğru değildir. En doğru havalandırma ve yüksek verim için uzman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda personelimiz size kapsamlı bir rapor sunacaktır.

Mekâna Uygun Havalandırma Sistemleri Kuruyoruz

Makinelerin çalıştığı bir fabrikayla, yemek üretiminin yapıldığı ya da kapalı bir otoparkın ortamı aynı değildir. Her bir alan için farklı özellikte havalandırma sistemleri kurulmalıdır. Ayrıca alanın ölçüsü ve çevre faktörleri de en uygun havalandırma için önemlidir.

Bu bilinçle ve profesyonel deneyimle, siz daha küçük veya büyük özellikte havalandırma sistemleri kurdurmak isteseniz de bunu kabul etmiyoruz. Uzman ekibimiz, işletmenizi ziyaret ederek, kapsamlı bir rapor hazırlıyor. Bu rapor doğrultusunda iş veriminizi artıracak ve insan sağlığını olumlu etkileyecek havalandırmayı sağlıyoruz.

Havalandırma sistemlerini sadece endüstriyel ve marjinal kapsamda kurmuyoruz. Apartmanlarda, sitelerde ve evlerde de minimal ölçüde havalandırma sistemleri hizmeti veriyoruz. Baca, fan ve toz toplama sistemlerini en doğru ve kaliteli şekilde kurarak, hem havanızı temizliyoruz hem de kötü havayı filtreliyoruz.

 

Fon klima olarak sizlere hizmet vermek için buradayız, Havalandırma Sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki hızlı iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ