Klima Bakım ve Servis

Klima Bakım ve Servis
Klima Bakım ve Servis Hakkında her mevzimde sürekli kullanılan klima çeşitli sebeplerden dolayı arıza yapabilir ve onarılmadığı zaman kullanılmayacak duruma gelir. Bir farklı olarak klimanız arıza yaptığında, ya yeni bir klima almak zorundasınız, yada bir teknik servise onarım yapmak durumundasınız. Bunun için Fon klima olarak siz değerli müşterilerimizin ürünlerini daha uzun soluklu kullanmak için düzenli olarak bakım yaptırmanızı öneriyoruz.
 
Bu hizmet kapsamında kaliteli parçalar, iyi markaların yanı sıra tüm bunları en uygun fiyata yapılmaktadır. Klima teknik servisimiz tüm klima markalarının onarımını, temizlemesini yapmaktadır. Diğer teknik servislerin yaptığı şeklinde onarım gerektiren işlerde fazladan harcama alamamaktayız. Bu nedenle tercih edilen ve seçilen teknik servislerden bir tanesiyiz. Uzun yıllardan beri bu hizmeti verdiğimiz için uzman kadromuz oluşmuştur ve tüm teknolojik yönde çalışmalar yapmaktayız.
 
Bunların dışında klima teknik servisimiz her yerdeki klimayı onarır ve bu işlemleri bir telefon ile görüşebilirsiniz. Bunlar ile beraber multi klima, split klima, havalandırma bozulması, soğutma onarımı da teknik servisimiz ile yapılmaktadır.  Yaz geldi ve hava iyice ısındı. Bu sıcak havalarda klimanız mı bozuldu? Cevabınız evet ise derhal bizi arayın ve en iyi hizmetimizi klimanız da da gösterelim. Gelişmiş teknolojiler ile sizlere hizmet etmek bizi çok mutlu ediyor. Arıza tespiti ve arıza onarımı konularında kendimize çok güveniyor ve yalnız kendimizle yarışıyoruz.
 
Sizlerden aldığımız ışık yardımıyla yolumuzu kaybetmeden bugünlere kadar geldik. Klimanız ve biroldukça elektronik cihazınız için hizmet sunuyoruz. Son model teknolojiler ile desteklediğimiz TSE onay belgeli gezici ve modern teknik servislerimiz ile siz müşterilerimizin ayağına kadar getiriyoruz hizmeti. Sistemli çalışmalarımız sonucunda kuruluş kimliğimizi kısa sürede kazandık. Yedek parça stoklarımız çok geniş olup çok iyi bir hizmeti sunmaktadırlar. Günün her anı bizlere ulaşabilir ve en iyi hizmetten hemen yararlanabilirsiniz.
Fon klima olarak sizlere hizmet vermek için buradayız, Klima Bakım ve Servis ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki hızlı iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ