Salyangoz Fan

Salyangoz Fan
Sanayi sektöründen hemen hemen her işletme tarafından kullanılan bir fan türü olarak bilinen salyangoz fan, bu tür sektörlerde çok büyük bir öneme sahiptir. Öte yandan salyangoz fanların, endüstriyel alanda da büyük bir öneme sahip olduğunu söylemek mümkündür. Ağır ve yoğun maddelerin, hava ortamından temizlenmesi konusunda salyangoz fan hayati önem taşımaktadır. Salyangoz fanların, basınçlara göre yapıldığını ve alçak basınçlı, orta basınçlı ve yüksek basınçlı olarak bulunduğunu söylemek mümkündür. Pervanesi sık aralıklarla geriye doğru yaslanmış bir biçimde olan salyangoz fan, montajı konusunda da kolaylık sağlaması nedeniyle, fan çeşitleri arasında en çok tercih edilen fanlardan biridir. Toz, talaş, pamukçuk, toz atık ve partikül gibi maddelerin dış ortama salınması adına salyangoz fan çeşitleri büyük önem taşımakta olan ürünlerdir.
 
Salyangoz Fan Çeşitleri
 
Her türlü fan çeşidinin olması gibi salyangoz fan çeşitlerinin de olduğunu söylemek mümkündür. Peki salyangoz fan çeşitleri nelerdir? Yazımızın önceki kısmında da piyasa içerisinde belirttiğimiz gibi alçak, yüksek ve orta basınçlı fan çeşitleri bulunmaktadır. Bu fan çeşitleri, endüstriyel ortamda, ortamın hava yoğunluğuna, hava kirliliğine ve ortamın hava ihtiyacına göre kullanılmaktadır. Her türlü oramda alçak ya da yüksek basınçlı fanların kullanılmasının pekte doğru olmadığını söylemek mümkündür. Bu nedenle firmamızdan ve müşteri temsilcilerimizden de  yardım alarak, işletmeniz ya da fan ihtiyacı duyduğunuz herhangi bir alana en uygun salyangoz fan çeşitleri hakkında kolaylıkla karar verebilirsiniz. Fon Klima olarak firmamız bünyesinde hizmet sunmakta olan profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve ürün ile ilgili detaylı bir rapor talep edebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacak ve rapor çıkartılacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 
Fon klima olarak sizlere hizmet vermek için buradayız, Salyangoz Fan ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki hızlı iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ