Flexible Borular

Flexible Borular
Bu boru çeşidini ilk defa duyan bir kişi, haliyle ilk olarak "Flexible borular nedir?" sorusunu soracaktır. Flexible borular, ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme ve atık gaz sistemlerinde kullanılmakta olan borulardır. Düşük ve orta hava basıncında çalışabilmekte olan bu borular, çok amaçlı olarak kullanılırken, yatımsız ve esnek bir yapıya sahiptir. Alüminyum malzemeden üretilmekte olan bu borular, yüksek gerilimli helezon çelik tel takviyesi ile birlikte üretilmiştir. Esnek hava kanallarının olmasına rağmen, bu boru türünün sızdırması söz konusu dahi olmamaktadır. Sıkıştırılma ve bükülme konusunda dayanıklı olan bu borular, oval, yuvarlar ve birçok köşe birleşme yerine kullanılabilmektedir. Esnek alüminyum borular, her türlü alanda ve her türlü sistemde karşınıza çıkabilmektedir. 
 
Flexible Boru Çeşitleri
 
Günümüzde gelişen teknolojinin de bir etkisi olarak flexible boru çeşitleri olarak karşımıza birçok seçenek çıkmaktadır. Bu seçeneklerin neredeyse tamamı, farklı amaçlar ve farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle yapılarının da, birbirinden farklı olduğunu söylemek mümkündür. Isı izoleli flexible hava kanalları, polyester esnek hava kanalları, ısı izoleli polyester flexible hava kanalları, takviyeli PVC endüstriyel flexible hava kanalları, ısı izoleli PVC endüstriyel Flexible hava kanalları, alüminyum ile PVC kombinasyonlu flexible hava kanalları, alüminyum yarı flexible hava kanalları, ağır hizmet PVC endüstriyelflexible hava kanalları ve Siyah-Beyaz izolesiz endüstriyel flexible hava kanalları, bu konuda en çok kullanılan flexible boru çeşitleri olarak bilinmektedir. Siz de flexible boru çeşitleri hakkında bilgi almak isterseniz, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde hizmet sunmakta olan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bir rapor talep edebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacak ve rapor çıkartılacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 
Fon klima olarak sizlere hizmet vermek için buradayız, Flexible Borular ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki hızlı iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ