Vrs Klima Sistemleri

Vrs Klima Sistemleri
VRF ve VRV sistemleri dışında VRS Klima Sistemleri de bulunmaktadır. Ancak VRS Klima Sistemi, gelişmiş kontrol sistemi ve akış denetim kontrolüne hâkim bir sistemdir. Bu sistemde soğutucu akışları doğru zamanda doğru faz ile gerekli yere ulaştırılmaktadır. Kısaca daha donanımlı ve işlevi detaylıdır.
 
VRS Klima Sistemlerindeki Çeşitlilik Nelerdir?
 
Diğer klima sistemlerinin tüm özelliklerine sahip olmanın yanında, duvar tipi, kaset tipi, yüksek statik basınçlı, düşük statik basınçlı, gizli tavan, gizli taban, lambri arkaları görünmeyen montajlar gibi çeşitlilik ile tercihe sunulmaktadır.
 
Dikkat edilmesi gereken önemli konu klimanın teknik yönünü bilen kişilerce montajının yapılması gerektiğidir.
 
VRS Klima Sisteminin özellikleri Nelerdir?
 
VRF, VRV klima sistemlerinde bulunan, ekonomik olma, sessiz çalışma, estetik olma gibi özellikler VRS Klima Sistemleri için de geçerlidir. Son gelişen teknolojik yöntemlerle üretilerek satışa sunulmaktadır. 
 
Ancak VRS klima sistemi daha ileri seviyede kontrol sistemine sahiptir. 
 
Soğutma ve ısıtma modları arasında güvenilir geçiş sağlamaktadır.
 
Bağımsız olarak çalışır ve yüksek enerji tasarrufu sağlanır.
 
Geniş mekanlar için tercih sebebidir.
 
Hem havalandırma hem de iklimlendirme açısından toplu çözüm üretmektedir.
 
Geniş alanlı mekanlar için tercih edilen bu sistemin kendi içinde montaj çeşitliliği alternatifleri de bulunmaktadır. Bir taraftan gizlenen iklimlendirme montajı yapılabilirken, diğer taraftan görünen fakat kesinlikle yer tutmayan (hantal ve kaba olmayan) çeşitlilikte montajlar da yapılmaktadır.
 
Klima ihtiyacınız olduğunda ilk önce klima takılacak yerin özelliği göz önünde bulundurularak seçim yapılmalı hatta ön keşif için teknik elemanların yeri görmesi sağlanmalıdır. Böylece hangi tip klimanın size uygun olduğu konusunda daha da yardımcı olunmaktadır. 
 
Alacağınız VRS Klima Sistemleri seçiminde marka kadar garanti süresi de önemlidir. Garanti süresi ne kadar uzunsa klima sistemi o kadar güvenilir anlamına gelmektedir. Servis hizmetlerinin yaygın olması, referansı ve çalışan elemanların teknik bilgileri güvenilir olmalıdır. Kendi servis elemanları tarafından monte edilmeyen (gelişi güzel kişilere montajı yaptırılan) hiçbir ürün garanti kapsamına dâhil değildir. Bu nedenle marka seçimi kadar montajı yapacak olan teknik ekibin önemi hafife alınmamalı ve titiz davranılmalıdır.
 
Fon klima olarak sizlere hizmet vermek için buradayız, Vrs Klima Sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki hızlı iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ