KURUMSAL

 
 
Kuruluşundan bu yana kaliteli hizmeti ilke edinmiş müşteri memnuniyetini ön planda tutan yenilikçi hizmet anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir Fon Klima Havalandırma sistemleri konusunda uzman kadrosu ile Havalandırma,Toz Toplama,Baca,Isıtma,Soğutma İklimlendirme alanlarında hizmet vermektedir.
 
Sistemlerimizle Restourant,Lokanta,Sığınak,Ofis,Fırın,Yemekhane,Üretim tesisi,Fabrika, İmalathane,vb. İşyerlerine çözüm sunmaktayız.. Hizmetlerimizi temiz hava ihtiyacı kirli hava tahliye ve flitreleme gereken yerlerde uygulamaktayız Havalandırma ve Toz Toplama Sistemleri konusunda uzman personelleri ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
 
Vizyonumuz
 
Ürün ve hizmet kalitesi, güvenirlilik, paylaşım ve süreklilik; dün olduğu gibi bugünden sonrada sağlıklı gelişimi ve konuları hedeflere varış için vazgeçilmez temel ilkeler olmaya devam edecektir. 
 
Misyonumuz
 
Hizmet verdiği sektörde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak.
 
Kalite Politakımız
 
 * Yöneticileri ve çalışanları olarak müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sunmayı, 
 * Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken sosyal politikamıza uygun olarak üretmeyi, 
 * Tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliliğini, güvenirliğini, uygunluğunu ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi, 
 * Faaliyetlerimizi yaparken iş ahlakı, saygı ve güler yüzü ön planda tutmayı, 
 * Müşterilerimize şirketimizin ortağı gözüyle bakarak her türlü öneri, istek ve şikayetlerini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmeti vermeyi, 
 * Tüm bu ilkelerimizi kalite yönetim sistemi ile güvence altına almayı, kalite politikamız olarak benimsemişizdir.