Vrf Klima Sistemleri

Vrf Klima Sistemleri
VRF klima sistemleri; konutlar, ofisler, alışveriş merkezleri, restoranlar, oteller vb. gibi mekânlarda yaz kış ihtiyaç duyulan sistemlerdir. Birbirlerinden farklı ve bağımsız bir biçimde havalandırma sisteminin ihtiyaç duyulduğu alanlarda hiç sorun yaşanmadan kullanılmaktadır. Sistemin kurulacağı mekânın özelliklerine göre satış elemanları tarafından yönlendirilerek size ve mekânınıza en uygun olan verimli klima sistemi önerilecektir. VRS Klima Sistemleri için de benzer durumlar söz konusudur. Ancak VRF sistemi hem daha değişken debili hem de soğutucu daha akışkan şeklindedir.
 
Nasıl Bir Klima Seçilmeli?
 
Klima seçimi klimanın kullanılacağı alanın özelliklerine göre değişeceği için alanın büyüklüğü küçüklüğü, kullanım amacı ile farklılıklar göstermektedir.  Oteller, restoranlar, hastaneler, mağaza, sinema salonları, ofisler gibi pek çok alanda VRF Klima Sistemleri önerilmektedir. Çünkü bu sitemlerin duvar, tavan, zemin, kanallı, kaset, salon gibi çeşitleri bulunmaktadır. 
 
VRF Klima Sisteminin Özellikleri
 
VRF Klima Sistemleri avantajlı bir sistemdir. Çünkü tek dış ünite sistemi ile gazın akışını birden çok üniteye aktarmakta ve bağımsız olarak kontrol edilmesi sağlanmaktadır.
 
Maksimum seviyede verim sağlar.
 
Ses seviyesi, rahatsız etmeyecek kadar düşük seviyededir.
 
Tasarım konusunda alternatifi bol ve esnek seçeneklidir.
 
Fazla yer tutmaz.
 
Dayanıklıdır ve çevre şartlarından kolay etkilenmez.
 
Harcanılan enerji seviyesi oldukça düşüktür.
 
Günlük yaşantımızın olmazsa olmazı klimalara, değişen iklim koşulları ile ani geçişler ve sık değişkenliklere maruz kaldığımızdan her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Sırf klimaların vereceği atmosfer sayesinde AVM’ ler bile dört mevsim dolup taşmaktadır. 
 
Mekânınız ne olursa olsun mutlaka en uygun olan VRF klima sistemleri ile ödüllendirilmesi gerekmektedir. Çünkü klima ortamın kalitesini artırmakta, konfor sunmaktadır. Sıcak ve soğuk geçişlerinde yani ısıtma ve soğutma modları arasında güvenli isleyiş ile geçişler sağlamaktadır. Bu durum da yüksek enerji harcamasını en aza indirmekte olduğundan pek çok mekânda özellikle de geniş alanlarda tercih edilmektedir.
 
Siz de VRF Klima Sistemleri arasından kendinize en uygun olan klima çeşidini seçebilir, sistemin kendi içindeki alternatiflerinden birisine karar verebilirsiniz. Duvar, tavan, taban, düşük ve yüksek statik basınçlı gizli tavan vb. gibi seçeneklerden birisini seçebilirsiniz.
 

 

Fon klima olarak sizlere hizmet vermek için buradayız, Vrf Klima Sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki hızlı iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ