Klima Sistemleri

Klima Sistemleri

Klima Sistemleri Nedir?

Günümüzde klima sistemleri konusunda karşımıza birçok seçeneğin çıktığını söylemek mümkündür. Bu konuda ise VRF ve VRV gibi iki farklı klima sistemi, hayatımızın birçok alanında kullanılmaktadır. VRV, değişken soğutucu hacimli klima sistemi olarak tanımlanabilirken, VRF ise aynı sistemlere sahip olurken, daha çok markalar tarafından kullanılmaktadır. İki farklı türde olan klimalarda, soğutma ve ısıtma gibi amaçlarla kullanılabilmektedir. Kullanım amacına uygun olarak bu klima türlerinin farklılık gösterdiğini söylemek mümkündür. Günümüzde iki klima türünün de yoğun olarak kullanıldığını görebilmek mümkündür. Peki klima sistemleri hangi alanlarda kullanılır ve ne gibi işlevleri vardır?
 
Klima Sistemleri Nerelerde Kullanılır?
 
İnsanların özellikle yaz aylarında, klima sistemlerinin kullanım alanları konusunda, hemen hemen her türlü bölgeye klima sistemleri takviyesi yaptığını söylemek doğru olacaktır. Otel, hastane, ofis, mağaza, sinema, tiyatro ve her türlü alanda, klima sistemlerinin kullanıldığını söylemek mümkündür. Gıda sektörü, atık depolama sektörü, otomotiv sektörü ve daha birçok sektör, klima sistemleri konusunda her zaman ihtiyaç halindedirler. Gerek ürünlerin korunması, gerek sıcaklardan korunma, gerek havanın temizlenmesi ve gerekse diğer birçok amaç için, klima sistemlerinin tercih edildiğini söylemek mümkündür. Klima sistemlerinin farklı boyutlarda ve güçlerde olması, haliyle kullanılacak yapılara göre sınıflandırılmasına da neden olmaktadır. Siz de klima sistemlerinden her türlü amaç doğrultusunda yararlanmak istiyorsanız, klima markaları arasından herhangi birini seçerek, firmamızdan bu konuda önemli yardımlar alabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimiz ile rahatlık ile iletişime geçebilir ve detaylı bir rapor talep edebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacak ve son derece kapsamlı bir rapor çıkartılacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 
Klima Çeşitleri
 
Duvar Tipi Klima Çeşitleri
 
İnverter Duvar Tipi Klima Çeşitleri
 
İnverter Multi Split Mo Klima Çeşitleri delleri
 
Kanallı Tip Klima Çeşitleri
 
Kaset Tipi Klima Çeşitleri
 
Salon Tipi Klima Çeşitleri
 
Tavan Tipi Klima Çeşitleri
 
Yer Tipi Klima Çeşitleri
 
 
Fon klima olarak sizlere hizmet vermek için buradayız, Klima Sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki hızlı iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ