Vrv Klima Sistemleri

Vrv Klima Sistemleri
Klimalar dört mevsim yaşantımızda iç içe olduğumuz sistemlerdir. Gelişen teknoloji ile her geçen gün kendisini yenileyen, daha donanımlı, daha ekonomik ve çeşitliliklerle mekanlara göre alternatif sunmaktadır. İster evlerinizde ister ofislerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri ile seçim yapabilirsiniz.
 
VRV Klima Sistemleri Nerelerde Kullanılmalıdır?
 
VRV Klima sistemleri sadece ev ve ofislerimizde değil umuma açık alanlarda da kullanılması mümkün olan klima çeşitleridir. Çok katlı binalarda, hastane, otel, tatil mekanları, lokantalar, salon, sinema, tiyatro ve eğlence mekanları saymakla bitmeyecek kadar çok alanlarda kullanılmaktadır. VRV Klima Sistemleri kendi aralarında da montaj biçimleri, görselliği, gizli tavan, duvar, yerden (zemin) şeklinde montaj çeşitliliği sunmaktadır. Ayrıca montajı yapılan ve gizli olmayan sistemler de hiç yer tutmamaktadır.
 
VRV Klima Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?
 
En çok tercih edilen klima sistemlerinden olan VRV sistemleri;
 
Estetiktir ve yer tutmaz.
 
Ekonomiktir çünkü fazla enerji sarfiyatı yapmaz.
 
Kolay monte edilir ve gerekirse yer değişikliği yapılabilir.
 
Isı ayarlarındaki geçişler seri ve verimlidir.
 
Ortamın şartlarına uygun çeşitleri bulunmaktadır.
 
Ses seviyesi son derece düşüktür.
 
Yüksek verim sağlar.
 
Geniş mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.
 
VRV Sisteminin başka özellikleri de bulunmaktadır. Bu özellikler klimanın nasıl bir ortamda kullanılacağına paralel olarak değişiklikler göstermektedir.
 
Neden VRV Klima Sistemi Seçilmelidir?
 
VRF Klima Sisteminde olduğu gibi VRV Klima Sistemleri de aynı özellikleri taşımaktadır.
 
Örneğin; aynı anda hem ısıtma, hem de soğutma ya da aynı anda sadece ısıtma ya da sadece soğutma şeklinde seçenekleri bulunmaktadır. 
 
Bu nedenle satış elemanından yardım alınmalı, ön keşif ve klima monte edilecek alan hakkında bazı bilgiler verilmesi gerekmektedir. Dolayısı ile montaj öncesindeki keşif işlemi son derece önemlidir. Alanın genişliği, mekânın hangi amaçla kullanılacağı, metrekaresi, gizli montaj olup olmaması gibi durumlar yeri gördükten sonra satış elemanı tarafından belirlenerek müşteri yönlendirilmektedir.
 
Klima ihtiyacınız varsa, öncelikle mekanınıza uygun alternatiflerden seçim yapmalı ve mutlaka müşteriyi yönlendirecek profesyonel teknik elemanlardan destek istemelisiniz. 

 

Fon klima olarak sizlere hizmet vermek için buradayız, Vrv Klima Sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki hızlı iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ