Hücreli Aspiratör (Fan)

Hücreli Aspiratör (Fan)
Bir ortamın, havalandırılması adına, havanın steril edilebilmesi için kullanılmakta olan havalandırma sistemlerine, hücreli aspiratör adı verilmektedir. Elektrikli fanlar olarak da bilinen hücreli aspiratörler, izole edilen bir kabinde ve korunaklı bir dış cephede yer almaktadır. Bu aspiratör sisteminin tam olarak sızdırmaz özelliği kazanabilmesi adına, özel contalama sistemi kullanılmaktadır. Bu contalama sistemi sayesinde ise yağmur, toz ve benzeri her türlü duruma karşı dayanıklı hale gelir. Genel anlamda kaset filtreli veya filtresiz olarak kullanıldığını söylemek mümkündür. Bu filtrelerin ise belirli çeşitleri bulunmaktadır. Toz tutucu, ganül, koku giderici, karbon, metal yağ tutucu ve lif tutucu olarak birçok filtre çeşidi bulunmaktadır. Öte yandan hücreli aspiratör kullanım alanları da, amacına göre değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle de talep ettiğiniz ürün için güvendiğiniz firmalardan yardım almak çok önemlidir.
 
Hücreli Aspiratör Neden Tercih Edilir?
 
Günümüzde hücreli aspiratörün tercih edilme nedenleri arasında, en büyük sebebin sessiz çalışması olduğunu söylemek mümkündür. Bu gibi havalandırma sistemleri, orta ya da yüksek seste çalışarak, sürekli olarak bu sese maruz kalındığı zaman rahatsız etmektedir. Ancak kütüphane, sinema ve sessiz olunması gereken her türlü ortamdan, hücreli aspiratörlerin büyük önem taşıdığını söylemek doğru olacaktır. Minimum seste çalışan bu aspiratörler, ortamdaki pis havanın temizliği sağlamaktadır. Kirli hava ise filtreler sayesinde ortamdan uzaklaştırılmaktadır. Siz de herhangi bir amaç nedeniyle hücreli aspiratörlere ihtiyaç duyuyorsanız, bu konuda firmamız ile iletişime geçerek, bu ihtiyacınızı kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Firmamız bünyesinde hizmet sunmakta olan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bir rapor talep edebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacak ve kapsamlı ve profesyonel bir rapor çıkartılacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 
Fon klima olarak sizlere hizmet vermek için buradayız, Hücreli Aspiratör (Fan) ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki hızlı iletişim butonuna tıklayabilirsiniz. HIZLI İLETİŞİM BİLGİLERİ